Dijital markalaşma kültürünün en sakin ve planlı hareket eden durağı Bambu Dijital'e hoşgeldiniz.

Bambu Dijital, yıllar boyunca kendi alanlarında uzmanlaşan profesyonellerin bir araya gelmesi ile kurulan bir dijital reklam ajansı olarak hizmet vermektedir. Ekibimiz için önemli olan, tamamladığımız projelerin sayısı veya maddi niteliği değil, sağlamlığı ve uzun ömürlü olmasıdır.

Bambu Dijital Ajans'ta tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir ekip mutlaka mevcuttur. Grafik tasarım, video çekim ve kurgu, S.E.O., wordpress, web tasarım ve e-ticaret sistemleri; dijital reklam faaliyetleri (Google Ads ve Facebook Ads) ve benzeri, birbirini tamamlayan ancak birbirinden oldukça farklı bilgi birikimine ihtiyaç duyan alanlarda, yalnızca o alanda kendini geliştirmiş uzmanlarımızla çalışıyor ve projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bambu Dijital Ajans, 2022

0
+

Yıllık Tecrübe

0
+

Referans Marka

0
+

Tamamlanmış Proje

0
+

Uzman Ekip

Ele aldığımız tüm dijital projelerdeki temel hedefimiz, projenin sağlam bir temele oturtulması ve sürdürülebilirliğinin daimi olmasıdır. Bu sebeple, planlama aşamasında en ufak ayrıntılara kadar inerek net bir yol haritası çizeriz.

Projenizin uzun soluklu ve problemsiz olmasını mı istiyorsunuz? Hiç problem değil! Bambu Dijital Ajans olarak bu konuda en iyi stratejiyi sizin için oluşturabiliriz. Ancak unutmamak gerekir ki, sabırlı olmak ve ufak adımlarla yola çıkmak, uzun vadeki stratejilerin en önemli parçasıdır.

Bambu Dijital Ajans, bir haftada bitmesi gereken internet sitelerinin, bir ayda on binlerce kişiye erişmesi gereken sosyal medya hesaplarının veya "başladık" denildiği anda üzerine sipariş yağması istenilen e-ticaret sistemlerinin ajansı değildir.

Bambu'da yaptığımız işin özeti Aheste Dijital'dir. Mimar Sinan'ın Süleymaniye Camii'ni inşa ederken sadece temelin yerine oturması için bir yıl beklemesi kadar aheste olmasa da, onun iş düsturundan yola çıkarak; acele etmeden ve ince işçilik anlayışı ile projelerimizi ele almaktayız.